spravující organizace: Attavena
Kormidlo katalog odkazů občanské společnosti
-
    výběr: dle regionu, země, jazyka
! TIP : (právo AND informace) OR "občanská práva"
 
odkazy seřaď : abecedně dle hodnocení
 ODKAZY 
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Informační centrum pro nestátní neziskové organizace (dále jen Informační centrum pro NNO) nabízí široké spektrum poradenských a informačních služeb pro organizace v Písku a Jihočeském kraji.
URL: http://www.inkano.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Zpravodajský a informační portál občanského sdružení Econnect nabízející denní zpravodajství o aktivitách a tématech neziskových organizací, tiskové zprávy NNO, názory a komentáře. Pro NNO je určen Informační servis pro NNO jehož součástí je také grantový kalendář. Econnect dále provozuje Kalendář akcí v občanském sektoru, nabídku práce, katalog Kormidlo.cz, tématické portály. Econnect nabízí také internetové služby pro NNO.
URL: http://www.ecn.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Web pro organizace pracující s nevidomými spoluobčany. Návody, registrace, pomoc, adresáře, jak upravit počítač atd. Provozuje Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR.
URL: http://is.braillnet.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Snadné zasílání tiskových zpráv neziskových organizací do médií. Služba Econnectu pro NNO.
URL: http://press-servis.ecn.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Obsahově rozsáhlé a pravidelně aktualizované stránky, které provozuje občanské sdružení Econnect, z celého spektra témat neziskového sektoru. Vedle zpravodajské části zde naleznete on-line přístupný grantový kalendář, nabídku a poptávku práce v NNO, informace o fundraisingu, právní servis, kalendář akcí v občanském sektoru.
URL: http://nno.ecn.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Informace z oblasti počítačů a internetu. Aktuality, novinky ve světě software i hardware.
URL: http://www.zive.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Internetový magazín řešící problémy ohledně operačního systému Linux. Najdete zde informace pro začátečníky i pokročilé. Nevíte jakou obdobu windowsovského programu použít pod Linuxem? Hop tam.
URL: http://www.abclinuxu.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Informace a odkazy pro NNO nejen z Karlovarského kraje. Kontakt na e-podatelnu KVK a další potřebné informace z této oblasti.
URL: http://www.kr-karlovarsky.cz/kraj_neziskove_organizac...
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Tyto webové stránky pro neziskové organizace jsou pojaty jako centrální místo na internetu, kde se soustředí informace o Evropské unii, jejích finančních nástrojích, současném dění ovlivňujícím občanskou společnost. Řízení NO v EU, semináře a školení o tom, jak získávat granty a řídit společnost v EU.
URL: http://www.ngo-eu.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Informační portál neziskového sektoru pro veřejnost i odborníky který spravuje sdružení AGNES. Obsahuje katalog NNO, knihovnu - seznam knih ze základních témat neziskového sektoru, které je možné půjčit v Agnes; texty, dokumenty - přehledně utříděné informace o tom, co je neziskový sektor, v jakých oblastech působí, jaké služby nabízí či jak je možné se do jeho činnosti aktivně zapojit.
URL: http://www.tretipatro.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Internetový informační portál Neziskovky.cz poskytuje informace o neziskovém sektoru. Jeho součástí je Databáze finančních zdrojů, Databáze neziskových organizací v ČR, Kalendář akcí, Burza práce, legislativní texty, rady a návody nejen pro neziskové organizace, nabídka vzdělávacích akcí pro NNO. Portál provozuje Informační centrum neziskových organizací.
URL: http://www.neziskovky.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Portál neziskových organizací Vysočiny, který byl spuštěn na konci roku 2004. Jeho součástí je databáze neziskových organizací na Vysočině, grantový kalendář, kalendář akcí, nabídka vzdělávání pro pracovníky NNO, informace o nadacích, agenturách, oborové informace, informace o evropských fondech, databáze dobrovolníků, zahraniční kontakty, bezplatné on-line poradenství, brigády a práce v neziskovém sektoru, diskusní fórum, právní poradna. Portál provozuje Třebíčská unie mládeže.
URL: http://www.neziskovka.cz
Jazyk: ČJ, AJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Projekt je složen ze dvou částí - vzdělávací a informační. Cílem vzdělávací části je prostřednictvím několika vzdělávacích programů zvýšit počet a odbornou kvalifikaci poradců a školitelů neziskových organizací v oblasti fundraisingu a dlouhodobého získávání zdrojů v ČR. Cílem informační části je vytvořit na webových stránkách otevřenou platformu pro výměnu informací a zkušeností z domova a zahraničí.
URL: http://www.fundraising.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Stránky NNO a pro NNO v Pardubickém kraji - aktuality, přehled akcí, konference NNO, informace z kraje, adresář NNO, diskuní fórum pro NNO.
URL: http://www.nevladky.cz/
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Portál NNO v Královéhradeckém kraji byl spuštěn na konci roku 2005. Jeho součástí je databáze neziskových organizací v kraji, grantový kalendář, kalendář akcí, aktuality, nabídka vzdělávání pro pracovníky NNO, informace o nadacích, agenturách, informace o evropských fondech, zahraniční kontakty, brigády a práce v neziskovém sektoru, diskusní fórum. Portál je projektem Centra evropského projektování - regionální rozvojové agentury.
URL: http://khk.neziskovka.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Nabídka vzdělávání pro NNO - nadace, obecně prospěšné společnosti, občanská sdružení, atd.). Stránky vznikly v rámci projektu "Posílení kapacity vzdělávání nestátních neziskových organizací" realizovaného Otevřenou společností, o.p.s.
URL: http://www.studujte.cz
Jazyk: ČJ
Hodnocení:
Hlasujte: líbí nelíbí
Portál zaměřený na regionální rozvoj, který vzniká ve spolupráci se zastřešujícími nestátními neziskovými organizacemi v regionech ČR. Na stánkách jsou publikovány strategické dokumenty, informace z krajů, informace o poradních sborech, informace o grantových příležitostech. Portál provozuje Centrum pro komunitní práci.
URL: http://www.cpkp.cz/regiony
 
EU-Town twinning
Tento projekt byl realizován za finanční podpory Evropské unie. Za obsah stránek odpovídá výlučně autor. Stránky nereprezentují názory Evropské komise a Evropská komise neodpovídá za použití informací, jež jsou jejich obsahem.
Tuto kategorii spravuje:

Attavena
www.attavena.cz
Vytváření katalogu Kormidlo koordinuje občanské sdružení
logo Econnectu

* Co je v Kormidle nového - přehled 50 naposledy vložených či editovaných odkazů

* Uvítáme vaše připomínky ke katalogu nebo navrhnete-li nový odkaz či úpravu již zařazeného odkazu.

* Některé kategorie stále hledají svého správce.

Banner a ikona ke stažení.

* Více informací o Kormidle
* Nápověda, jak najít co hledáte
* Kormidelní novinky
* Vstup pro správce

kontakt: kormidlo@ecn.cz
©2003; webhosting, webdesign, redakční a publikační systém Toolkit, koordinace -